1-2 Yıla Kadar Kalıcı Mükemmel Kalıcı Kaş !

Her gün; makyaj için değil, kendiniz için daha fazla zaman...

Önceliğimiz; Memnuniyetiniz.

Kalıcı Kaş Makyajı hizmetimizden mutlu olmanız için her türlü çaba gösterilir! Ayrıntılar önemlidir!

Uzman Estetisyen ve Eğitmen
ÖZGE TOMAR

M.E.B. Lisanslı, Deneyimli ve Uzman Estetisyen ve Eğitmen Özge TOMAR ile Güvenilir, Steril, Kişiye Özgü Kalıcı Kaş Kontürü Uygulamaları

 
Kalıcı Kaş


Kalıcılık:
Kuru ve Karma Ciltlerde 1,5-2 yıl arası, Aşırı yağlanması olan ciltlerde 8 ile 15ay arasıdır

İşlem Süresi:
1-1,5 saat arasıdır.

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
750 TL - 900 TL Arası

Ücretsiz:
İşlemden 4-6 hafta sonra ücretsiz rötuş / kontrol / bakım seansı.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma oluşması normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Kalıcı Kaş Nasıl Yapılır?

Kalıcı kaş ne kadar dayanır? kalıcı kaş aşamaları, kalıcı kaş tasarımı nasıl yapılır?

 • Sohbet & Planlama

  Kaşınıza anestezi kremi sürülecek, 15-20dk etki süresi beklenirken arzu ettiğiniz kaş hakkında konuşacağız. Beğeni ve beklenti, yüz hatları ve trendler ışığında size özel/uygun kaş modelinizi belirleyeceğiz.

 • Kişiye Özel Kaş Haritası

  İfade ve yüze uygun belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir.

 • Renk Seçimi

  Saç kaş ve ten rengi göz önüne alınarak mükemmel pigment rengi belirlenecek. Pigmentlerimiz en yüksek kalitede, metal ve kimyasal içermeyen %100 organik pigmentlerdir. Kötü renk değişimi yapmadan uzun süre kullanılacaktır.

 • Kaş Dövmesi

  Her danışanımız için yeni, tek kullanımlık steril araçlar kullanılır. Sanatçının işlemi tamamlaması ortalama 1 saattir.Sizin için uygunmu?

Hamileler ve Yeni Enjeksiyon Yaptıranlar Dışında Herkes İçin Uygundur. Özel günlerinizdede uygulama yapılabilir.

Kaş Dövmesi Sonrası

1 hafta süresince baskı uygulamayın, havlusuz doğal kurutun. Az miktarda nemlendirici kullanılabilir.

İdeal Randevu Tarihi

Uygulamadan 4-6 hafta sonra ücretsiz kontrol / rötuş seansı vardır.Kalıcı Kaş Nedir?

Kalıcı Kaş Makyajı nedir? Genellikle Kalıcı Kaş yada kalıcı kaş makyajı, kalıcı kaş kontürü, kalıcı kaş kıl tekniği, kalıcı kaş tasarımı, kalıcı kaş dövmesi, kalıcı kaş ekimi, kalıcı kaş kalemi, kalıcı kaş yapımı, kalıcı kaş şekillendirme, kalıcı kaş çizimi, kalıcı kaş doldurma, kalıcı kaş kontür, 3d kalici kaş, 3d kalıcı kaş kontürü, kalici kas cizimi, kalici kas cizme, 3d kalıcı kaş uygulaması, kalıcı kaş boyatma, kalıcı kaş microblading, kalıcı kaş pudralama olarakta adlandırılan ancak pek çok farklı isimlede anılan kaş kontürü uygulamalarının tümü Makine veya kalem benzeri mikroiğneli bir cihaz ile uzmanın cildin belirli bir katmanına tasarımı dahilinde pigment eklediği bir yarı kalıcı makyaj uygulamasıdır. Yarı kalıcıdır, Kalıcı Dövme boyası kullanılmaz. Kalıcı dövme boyaları zamanla kırmızı/mavi/yeşil renge döner ve kötü bir görüntü oluşturur. Kalıcı Kaş gibi Yarı Kalıcı Makyaj uygulamalarında ise Doğal Pigmentler / Bitki Kökenli pigment boyalar kullanılır 1-2 yıl sonra kötü yönde rahatsız edici bir renk değişimi olmadan belirsizleşerek silinir/kaybolur.
Bu nedenle kullanılan pigmentler sağlık açısından doğal pigmentler olmalı kimyasal içermemelidir, Görünüş/Estetik olarak ise kaliteli doğal pigmentler olmalıdır. Bu nedenlerle uzman olmayan kişilerin kötü/kalitesiz pigmentler kullanarak uyguladığı düşük ücretli işlemlerde bu sorunlarla karşılaşılır. Merkezlerimizde dünyanın en kaliteli pigmentleri kullanılmaktadır. Pigment Kalitesinden ve diğer steril/tek kullanımlık sarf ürünlerinden taviz verilmemekte sağlık ve estetiğiniz riske edilmeden, deneyim ve kuvvetli uzmanlığın getirdiği yüz ile uyumlu tasarım ve renk tonları belirlenmesi ile estetik-sanatsal anlayış ve uzun süreli müşteri memnuniyeti ön planda tutularak işlem yapılmakta / hizmet verilmektedir.

Neden Kalıcı Kaş? / Kimler İçin?


- Kaşlarını kalıcı ve mükemmel olarak şekillendirip her an bakımlı görünmek isteyenler,
- Kaşlarına net, belirgin ve güzel bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaş bakımını ortadan kaldırmak / minimuma indirmek isteyenler,
- Kaş kontüründen sonra kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olacağından kaş almak ya da aldırmak kolaylaştırmak isteyenler,
- Yüzüne-İfadesine-Vermek istediği izlenime ve imajına uygun bir tarzda görünüm kazandırmak isteyenler,
- Zayıf, seyrek veya az kaşı olan kişiler,
- Herhangi bir sağlık sorunundan dolayı kaşları dökülmüş ya da çıkmayan kişiler,
- Tasarruf etmek isteyenler; uzun vadede kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemelerini kullanmanıza gerek kalmayacak.
- Zaman tasarrufu sağlamak isteyenler, her gün kaş kalemi uygulamasına son.
- Gözleri ön plana çıkararak yüze daha güzel ve alımlı bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaşlar zamanla incelip, seyrelmesin, tasarımı bozulmasın isteyenler,
- Kaşlarını boyayan, eşit ve doğal görünmeyen görünümden kurtulmak isteyenler

Kalıcı Kaş Fiyatları İstanbul

Kalıcı Kaş Fiyatları ve Kalıcı Kaş fırsatlarını araştıranlar çok iyi bilmelidirki Kalıcı Kaş fiyatı değiştiren pek çok etken vardır. Peki nedir Kalıcı Kaş fiyatları nı değiştiren etkenler? -Lokasyon -Uzmanlık -Kaliteli ve Doğal Pigment -Tek Kullanımlık Steril-Hijyenik Sarf Malzemeler.

Merkezlerimiz Kalıcı Kaş fiyatları istanbul kapsamında kaliteden asla taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Kaliteden taviz vermeden olabilecek en iyi Kalıcı Kaş fiyat larını siz değerli danışanlarına sunmaktadır.

Kalıcı Kaş ne kadar kalıcı ki? Kalıcı Kaş ücretleri ücretleri fazla diyenlerden misiniz? Çok ucuza ehil olmayan kişilerce, ucuz ve çok kullanımlık malzemelerle saygı, sterilizasyon, pigment kalitesi ve tasarım/sanat/uygulama yönünden başarısız bir uygulama kaşlarınızı kısa veya uzun vadede (kalitesiz pigmentler gelecekte kötü renk değişimi yapar) daha kötü bir görünüme sebep olacak ve gerek ek maliyetler gerek ise moral/psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyecektir.

Oysa Cilt tipinize bağlı olarak kalıcılık 1-2 yıldır. Uzman bir kişinin, iyi bir Kalıcı Kaş uygulamasının ise makyaja harcanan zamandan da öte gerek gösel/fiziksel gerek psikolojik gerek ise sanatsal yönden size katacakları Kalıcı Kaş fiyatı ile mukayese dahi edilemeyecektir.

Peki ama Kalıcı Kaşü kaç para, kalıcı kaş fiyatları nedir, kalıcı kaş ne kadar, kalıcı kaş makyajı ne kadar, kalıcı kaş kıl tekniği fiyatları nedir, kalıcı kaş yapımı fiyatları, kalıcı kaş makyajı fiyatı nedir, kalıcı kaş dövme fiyatları ne kadar, kalıcı kaş doldurma fiyatları nedir, kalıcı kaş kaç tl, kalıcı kaş ne kadara yapılır, kalıcı kaş şekillendirme fiyatları, kalıcı kaş ücreti, kalıcı kaş uygulaması fiyatları, kalıcı kaş yaptırma fiyatları dediğinizi de duyar gibiyiz fiyatlara değinelim:

Merkezlerimizde 1. sınıf malzemeler ve uzmanlık ile yapılan Kaş Kontürü fiyatları 750 TL - 900 TL arasındadır.

Kampanyalı ve güncel kaş kontürü fiyatlarımız için lütfen arayınız: 0850 885 34 01

Neredeyiz?

İstanbul Bakırköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal Şubelerimiz Mevcuttur.

Bakırköy şubemiz tam olarak İncirli Ömür / D100, "İncirli Bakırköy Metrobüs Durağı" ve "İncirli Bakırköy Metro İstasyonu" mevkiinde.
"Bakırköy Marmaray Tren İstasyonuna" ve Bakırköy Meydana ise ort. 5dk, "Turyol ve İDO Bakırköy İskelelerine" ise ort. 10dk mesafededir.

Beylikdüzü Şubemiz Beylikdüzü Cumhuriyet Metrobüs Durağından 5dk mesafede, Esenyurt / Gogga-Balkon Cafeler tarafında, istHANbul evleri olarak bilinen noktadadır.

Kartal Şubemiz Marmaray istasyonu mevkiinde, merkez noktadadır.

Randevusuz görüşme yada işlem kesinlikle alınamamaktadır.
Bu nedenle randevusuz gelinmemesini önemle rica ederiz.
Randevunuzu takiben detaylı adres ve konum bilgileri telefonunuza gönderilecektir.
Siz değerli danışanlarımızın gerek istanbul anadolu yakası gerek ise istanbul avrupa yakasından gerek ise havalimanlarından kısa süreli ziyaretlerinizde ulaşım+işlem için 2-3 saatinizi ayırabileceğiniz ve civar illerden kocaeli gebze, izmit, tekirdağ, çorlu, çerkezköy civarından hususi araç veya toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceği noktalardayız.

Kalıcı Kaş Bakırköy, Bakırköy Kalıcı Kaş, Beylikdüzü Kalıcı Kaş, Kalıcı Kaş Bakırköy, Esenyurt Kalıcı Kaş, Kalıcı Kaş Esenyurt, Kartal Kalıcı Kaş, Kalıcı Kaş Kartal, Kalıcı Kaş İstanbul, İstanbul Kalıcı Kaş,kalıcı kaş istanbul, kalıcı kaş makyajı istanbul, kalıcı kaş nerede yapılır arayanların hizmetindeyiz!

Kalıcı Kaş Makyajı Sonrası Bakım

Kaş Dövmesi ile Kaş Kontürü Sonrası Bakım Kapsamında 1 hafta boyunca kaşlarınızı sıvı temasından oldukça koruyup, havlusuz / doğal kurumaya bırakın. Küçük miktarda da nemlendirici kullanabilirsiniz.

Kaş Dövmesi Yaptıranlar, Kaş Dövmesi Yaptıran Ünlüler, Kaş Dövmesi Sonrası, 3d Kaş Dövmesi Öncesi Sonrası fotoğrafları görmek veya Kaş Dövmesi Yorumları, kalıcı kaş yaptıranlar, kalıcı kaş yaptıran ünlüler, kalici kas yaptiran unluler, kalıcı kaş çalışmalarıkalıcı kaş çeşitleri, kalıcı kaş makyajı öncesi sonrası, kalıcı kaş makyajı örnekleri, kalıcı kaş makyajı yaptıran ünlüler, kalıcı kaş öncesi sonrası, kalıcı kaş örnekleri, kalıcı kaş tasarımı yaptırdım kadınlar kulübü, kalıcı kaş uygulaması sonrası, kalıcı kaş yaptıran ünlüler, kalıcı kaş yaptırdıktan sonra, görmek isterseniz foto galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

S.S.S.

Kalıcı Kaş Hamileyken Yapılırmı?
Kalıcı Kaş hamilelere zararlımı? Ara anestezi kremi uygulandığından ve nadirde olsa olası alerjik reaksiyonlardan vb ötürü hamilelere Kalıcı Kaş önerilmemektedir. Tüm sorumluluğu alsanız dahi hamilelere uygulama yapmıyor ve kesinlikle önermiyoruz. Kalıcı Kaş ve emzirme açısından ise bir sorun yoktur, doğum sonrası yapılabilir.

Kalıcı Kaş Modelleri?
Kalıcı Kaş Modellerimiz/Kalıcı Kaş şekilleri ve uygulamalarımız kalıplaşmış değildir, herkes için standart değildir. Kalıcı kaş dizaynı ve Kalıcı Kaş çizdirmek kişiden kişiye farklılık gösterir. İfade ve yüzünüze uygun "size özel" belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir. Onayınızdan sonra uygulamaya geçilir.

Kalıcı Kaş Kaç Seans?
Kalıcı Kaş 2 seanstan oluşur. Kalıcı Kaş uygulamamız ilk randevuda işlem, 30-45 gün sonra ise kalıcı kaş makyajı rötuş işlemi olmak üzere 2 seanstan oluşur.

Kalıcı Kaş kaç gün sonra yıkanır
Kalıcı kaş sonrası dikkat edilmesi gerekenler, Kalıcı Kaş sonrası banyo, Kalıcı Kaşnden sonra banyo yapılırmı? Kalıcı Kaş kaç gün yıkanmaz? Kalıcı Kaş ne zaman yıkanır?
Kalıcı Kaş sonrası duş? Yeni kaşlarınızın 3 gün boyunca suyla temas etmemesi gerekir. Kalıcı Kaş neden yıkanmaz? İşlemin kalıcılığını artırmak için diyerek özetleyebiliriz.

Kalıcı Kaş kaç günde iyileşir
kalıcı kaş makyajı kaç günde iyileşir? Kalıcı Kaş ne kadar sürede iyileşir? Kalıcı Kaş ne kadar zamanda iyileşir? Kalıcı Kaş ne zaman iyileşir? Kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün içinde tamamen iyileşecektir. Kalıcı kaş sonrası kabuklanma doğal iyileşme sürecidir.

Kalıcı Kaş sağlıklımı? Kalıcı Kaş Zararları?
İşlemde kullanılan ürünler tek kullanımlık sterilize edilmiş kapalı kutu ürünlerdir, solüsyon ve pigmentler %100 doğaldır hiçbir kimyasal veya asit içermez. Kalıcı Kaş Sağlıklı bir uygulamadır. Hiçbir zararı yoktur. Kalıcı Kaş tehlikelimi? Hayır yeni medikal dolgu yaptıranlar ve hamileler hariç herkes için güvenli ve uygulanabilirdir. Kalıcı Kaş dezavantajları olmayan bir uygulamadır. Kalıcı Kaş zararları, Kalıcı Kaş zararlı mı, kalici makyaj kas zararlari, kalıcı kaş dövmesinin zararları, kalıcı kaş makyajı zararları, kalıcı kaş yaptırmanın zararları, kalıcı kaş zararları, ... Hayır doğal ve steril ürünlerle uygulanır hiçbir zararı yoktur.

Kalıcı Kaş Düzeltme
Farklı Bir yerde Kalıcı Kaş işlemi yaptırdınız ve memnun kalmadınız. Kalıcı Kaş hatalarında Düzeltme yaptırmak istiyorsunuz. Evet çeşitli düzeltmeler kısmi yada komple silmeler yapılabilir. Bizi arayınız.
Kalıcı Kaş çok kalın oldu, Kalıcı Kaş çok koyu oldu, Kalıcı Kaş kalın oldu, Kalıcı Kaş koyu olursa, Kalıcı Kaş renk değişimi...

Kalıcı Kaş Far Tekniği / Kalıcı Kaş Farı
Yoğun kaş sevenler / far - kalem görüntüsü sevenler için kalıcı kaş far tekniği (pudralama tekniği) uygundur. Makineyle uygulanır. Kişiye özel kaş haritası randevunuzda çıkarılacak beğeni ve cildinize en uygun yöntemle işlem yapılacaktır.

Kalıcı Kaş Gölgelendirme
Yoğun kaş sevenler / far - kalem görüntüsü sevenler için Kalıcı Kaş Gölgelendirme tekniği (pudralama tekniği) uygundur. Makineyle uygulanır. Kişiye özel kaş haritası randevunuzda çıkarılacak beğeni ve cildinize en uygun yöntemle işlem yapılacaktır.

kalıcı makyaj kaş pudralama tekniği
Yoğun kaş sevenler / far - kalem görüntüsü sevenler için Kalıcı Kaş Pudralama tekniği uygundur. Makineyle uygulanır. Kişiye özel kaş haritası randevunuzda çıkarılacak beğeni ve cildinize en uygun yöntemle işlem yapılacaktır.

Kalıcı Kaş Ekimi fiyatları?
Tarafımızca Yapılan işlem kıl ekme işlemi değildir. Kalıcı makyaj ile doğal kıl efekti görünümü verilmesi işlemidir.

Kalıcı Kaş Bakımı / Kalıcı Kaş Sonrası Bakım
İlk gün belirsiz/hafif bir kızarıklık ilk hafta ise kişiden kişiye değişmekle birlikte genellikle hafif bir kabuklanma/iyileşme süreci gerçekleşir. Kaş kontürü sonrası şişme/şişlik olabilir hafif. kalıcı dövme neden kaşınır? Bu da derinin iyileşme sürecinin bir parçasıdır. Normaldir. Kaş kontürü en iyi duruma gelmesi 1 hafta sürebilir. Kaş kontürü sonrası hangi kremlerin kullanılabileceği randevunuzda bildirilecektir.

Kalıcı Kaş acıyor mu?
Hayır, kalıcı kaş kontürü işleminde herhangi bir acı hissedilmez.

Kalıcı Kaş Dövmesi Kaç Yıl Sürer?
kalıcı kaş makyajı ne zaman çıkar? Kalıcı Kaş ne kadar dayanır? kalıcı kaş geçer mi? Kalıcı Kaş ne zaman çıkar? Kalıcı Kaş ne zaman geçer? Kalıcı Kaş ne zaman silinir? Kalıcı Kaş ömrü? Kalıcı Kaş ömrü ne kadar?
Kalıcı Kaş kuru ve karma ciltlerde 1,5-2 yıl, aşırı yağlı ciltlerde ise 8 ay - 1 yıl kalıcılığa sahiptir.

Kalıcı Kaş ve Abdest
Kalıcı makyajın dinen uygun olup olmadığı sık sık karşımıza çıkan bir sorudur.

Bu konuda öncelikle yapılan işlemin iyi anlaşılması gerekir.
Kalıcı makyajda, Kalıcı Kaş işleminde renk ve şekil vermek amacıyla kullanılan pigmentler cildin hemen altına yerleşir. Suyun cilde temasını önlemez. Cildin üstüne uygulanacak bir boya yada tırnaklarda kullanılan ojeler gibi suyun cilt ile temas etmesine mani olan bir durum söz konusu değildir.
Daha detaylı bilgilenmek isteyenler için İlahiyat Profesörü Sayın Süleyman Ateş beyefendi, çeşitli yazı ve demeçlerinde bu konuya değinmiştir.
Örneğin: "Kuran da Peygamber de insanları süslenmeye, güzel görünmeye teşvik etmektedir. Yüzünün kıllarını çekmek, kaşları inceltmek kadınların vazgeçmeyeceği bir makyaj ve süslenme türüdür. Bilindiği gibi süslenme de zamana ve bölgelere göre değişir. Dövme İslâm'da mekruh (hoş olmayan bir şey) kabul edilir ama Kuran'ın haram saydığı, yapanların günahkâr olacağı eylemlerden değildir. Hiçbir şey ibadete engel olamaz. İbadette önemli olan gönülden Allah'a yönelmektir. Abdestinizi alınız, namazınızı kılınız, dualarınızı yapınız. Allah ile bağlantınızı kesmeyiniz. İşte gerçeği öğrendiniz. Siz gönlünüze bakınız, Allah ile kulu arasında aracı yoktur. Peygamberimiz, "Önce kendi vicdanınıza danışınız" buyurmuştur. İlahiyat Profesörü Süleyman Ateş"
Kaynak: http://www.gazetevatan.com/suleyman-ates-78651-yazar-yazisi-dovme-ibadete-engel-degildir/
Kalıcı Kaş günah mıdır, Kalıcı Kaş yapmak günah mı, Kalıcı Kaş haram mı, kıl tekniği abdest geçirir mi, kontür kaş abdest,kontur kaş abdest geçirir mi, kas konturu günah mı, Kalıcı Kaş abdest geçirir mi, kaş konturu abdest, kas konturu caiz mi, Kalıcı Kaş caiz mi, Kalıcı Kaş caiz mi diyanet, Kalıcı Kaş dinen caiz midir, Kalıcı Kaş dinen uygun mudur?, Kalıcı Kaş günah mıdır, Kalıcı Kaş gusül, Kalıcı Kaş haram mı, Kalıcı Kaş helal mi, Kalıcı Kaş helalmi, Kalıcı Kaş su geçirir mi, kalıcı kaş abdeste engel mi, kalıcı kaş boyası günah mı, kalıcı kaş makyajı caiz mi, kalıcı kaş makyajı haram mi, kalıcı kaş makyajı haram mı, kalıcı kaş yaptırmak günah mı, kalıcı kaş yaptırmak günahmı , kalıcı makyaj kaş caiz mi cevapları burada.

Kalıcı Kaş Orucu Bozar mı?
Kalıcı Kaşnde kanama olur mu? kalıcı kaş yaptırmak orucu bozar mı?
Kalıcı Kaş orucu bozabilir. Belirsizde olsa mikro kesiklerde eser miktarda kanama olabilir.