1-2 Yıla Kadar Kalıcı Mükemmel Kaş Dövmesi !

Her gün; makyaj için değil, kendiniz için daha fazla zaman...

Önceliğimiz; Memnuniyetiniz.

Kaş Dövmesi hizmetimizden mutlu olmanız için her türlü çaba gösterilir! Ayrıntılar önemlidir!

Uzman Estetisyen ve Eğitmen
ÖZGE TOMAR

M.E.B. Lisanslı, Deneyimli ve Uzman Estetisyen ve Eğitmen Özge TOMAR ile Güvenilir, Steril, Kişiye Özgü Kaş Dövmesi Uygulamaları

 
Kaş Dövmesi


Kalıcılık:
Kuru ve Karma Ciltlerde 1,5-2 yıl arası, Aşırı yağlanması olan ciltlerde 8 ile 15ay arasıdır

İşlem Süresi:
1-1,5 saat arasıdır.

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
750 TL - 900 TL Arası

Ücretsiz:
İşlemden 4-6 hafta sonra ücretsiz rötuş / kontrol / bakım seansı.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma oluşması normaldir.

Neredeyiz?
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Kaş Dövmesi Nasıl Yapılır?

Kaş Dövmesi Kıl Tekniği Nasıl Yapılır? Kaş Dövmesi Aşamaları?

 • Sohbet & Planlama

  Kaşınıza anestezi kremi sürülecek, 15-20dk etki süresi beklenirken arzu ettiğiniz kaş hakkında konuşacağız. Beğeni ve beklenti, yüz hatları ve trendler ışığında size özel/uygun kaş modelinizi belirleyeceğiz.

 • Kişiye Özel Kaş Haritası

  İfade ve yüze uygun belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir.

 • Renk Seçimi

  Saç kaş ve ten rengi göz önüne alınarak mükemmel pigment rengi belirlenecek. Pigmentlerimiz en yüksek kalitede, metal ve kimyasal içermeyen %100 organik pigmentlerdir. Kötü renk değişimi yapmadan uzun süre kullanılacaktır.

 • Kaş Dövmesi

  Her danışanımız için yeni, tek kullanımlık steril araçlar kullanılır. Sanatçının işlemi tamamlaması ortalama 1 saattir.Sizin için uygunmu?

Hamileler ve Yeni Enjeksiyon Yaptıranlar Dışında Herkes İçin Uygundur. Özel günlerinizdede uygulama yapılabilir.

Kaş Dövmesi Sonrası

1 hafta süresince baskı uygulamayın, havlusuz doğal kurutun. Az miktarda nemlendirici kullanılabilir.

İdeal Randevu Tarihi

Uygulamadan 4-6 hafta sonra ücretsiz kontrol / rötuş seansı vardır.Kaş Dövmesi Nedir?

Kaş dövmesi, Microblading, Kaş Kontürü, Kıl Tekniği, Pudralama, Pigmentasyon, kaş doldurma dövme, kaş dövme tekniği....
Özünde hepsiyle yarı kalıcı kaş makyajı kastedilir ve pek fark yoktur. Kaşa yapılan tüm kalıcı makyaj uygulamaları temelinde aynıdır, uygulamanın yapıldığı makineye, yapan uzmanın verdiği ada, derinin hangi katmanına yapıldığına, hangi boya / pigmentlerin kullanıldığına, ve kaş tasarımındaki stile bağlı olarak farklar ortaya çıkar.
Her ne kadar kaş dövmesi olarak dillerde yer etti ise de kaş dövmesi uygulaması aslında ömürboyu kalıcı bir dövme değildir, yarı kalıcı makyaj uygulamasıdır. Şayet kaş dövmesi / kalıcı kaş işleminde ömürboyu kalıcı olan dövme boyası kulanılsaydı birkaç ay sonra kaşınızın rengi kaşınızda görmek istemeyeceğiniz kırmızı/mavi/yeşil gibi renklere dönüşürdü.
Yapılan yarı kalıcı makyaj / kalıcı kaş işlemi olan ve kaş dövmesi de denilen bu işlemde ise; Doğal Pigmentler / Bitki Kökenli pigment boyalar kullanılır 1-2 yıl sonra kötü yönde rahatsız edici bir renk değişimi olmadan belirsizleşerek silinir/kaybolur.
Bu nedenle kullanılan pigmentler sağlık açısından doğal pigmentler olmalı kimyasal içermemelidir, Görünüş/Estetik olarak ise kaliteli doğal pigmentler olmalıdır. Bu nedenlerle uzman olmayan kişilerin kötü/kalitesiz pigmentler kullanarak uyguladığı düşük ücretli işlemlerde bu sorunlarla karşılaşılır. Merkezlerimizde dünyanın en kaliteli pigmentleri kullanılmaktadır. Pigment Kalitesinden ve diğer steril/tek kullanımlık sarf ürünlerinden taviz verilmemekte sağlık ve estetiğiniz riske edilmeden, deneyim ve kuvvetli uzmanlığın getirdiği yüz ile uyumlu tasarım ve renk tonları belirlenmesi ile estetik-sanatsal anlayış ve uzun süreli müşteri memnuniyeti ön planda tutularak işlem yapılmakta / hizmet verilmektedir.

Neden Kaş Dövmesi / Kimler İçin?


- Kaşlarını kalıcı ve mükemmel olarak şekillendirip her an bakımlı görünmek isteyenler,
- Kaşlarına net, belirgin ve güzel bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaş bakımını ortadan kaldırmak / minimuma indirmek isteyenler,
- Kaş kontüründen sonra kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olacağından kaş almak ya da aldırmak kolaylaştırmak isteyenler,
- Yüzüne-İfadesine-Vermek istediği izlenime ve imajına uygun bir tarzda görünüm kazandırmak isteyenler,
- Zayıf, seyrek veya az kaşı olan kişiler,
- Herhangi bir sağlık sorunundan dolayı kaşları dökülmüş ya da çıkmayan kişiler,
- Tasarruf etmek isteyenler; uzun vadede kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemelerini kullanmanıza gerek kalmayacak.
- Zaman tasarrufu sağlamak isteyenler, her gün kaş kalemi uygulamasına son.
- Gözleri ön plana çıkararak yüze daha güzel ve alımlı bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaşlar zamanla incelip, seyrelmesin, tasarımı bozulmasın isteyenler,
- Kaşlarını boyayan, eşit ve doğal görünmeyen görünümden kurtulmak isteyenler

Kalıcı kaş dövmesi fiyatları?

Kaş Dövmesi Fiyatları ve Kaş Dövmesi fırsatlarını araştıranlar çok iyi bilmelidirki Kaş Dövmesi fiyatı değiştiren pek çok etken vardır. Peki nedir Kaş Dövmesi fiyatları nı değiştiren etkenler? -Lokasyon -Uzmanlık -Kaliteli ve Doğal Pigment -Tek Kullanımlık Steril-Hijyenik Sarf Malzemeler.

Merkezlerimiz Kaş Dövmesi fiyatları istanbul kapsamında kaliteden asla taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Kaliteden taviz vermeden olabilecek en iyi Kaş Dövmesi fiyat larını siz değerli danışanlarına sunmaktadır.

Kaş Dövmesi ne kadar kalıcı ki? Kaş Dövmesi ücretleri ücretleri fazla diyenlerden misiniz? Çok ucuza ehil olmayan kişilerce, ucuz ve çok kullanımlık malzemelerle saygı, sterilizasyon, pigment kalitesi ve tasarım/sanat/uygulama yönünden başarısız bir uygulama kaşlarınızı kısa veya uzun vadede (kalitesiz pigmentler gelecekte kötü renk değişimi yapar) daha kötü bir görünüme sebep olacak ve gerek ek maliyetler gerek ise moral/psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyecektir.

Oysa Cilt tipinize bağlı olarak kalıcılık 1-2 yıldır. Uzman bir kişinin, iyi bir Kaş Dövmesi uygulamasının ise makyaja harcanan zamandan da öte gerek gösel/fiziksel gerek psikolojik gerek ise sanatsal yönden size katacakları Kaş Dövmesi fiyatı ile mukayese dahi edilemeyecektir.

Peki ama kalıcı kaş dövme fiyatları nedir? kaş dövmesi ne kadar? kaş tattoo fiyatları? Kaş Dövmesiü kaç para dediğinizi de duyar gibiyiz fiyatlara değinelim:

Merkezlerimizde 1. sınıf malzemeler ve uzmanlık ile yapılan Kalıcı Kaş Dövmesi Fiyatları 750 TL - 900 TL arasındadır.

Kampanyalı ve güncel kaş dövmesi fiyatlarımız için lütfen arayınız: 0850 885 34 01

Neredeyiz?

İstanbul Bakırköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal Şubelerimiz Mevcuttur.

Bakırköy şubemiz tam olarak İncirli Ömür / D100, "İncirli Bakırköy Metrobüs Durağı" ve "İncirli Bakırköy Metro İstasyonu" mevkiinde.
"Bakırköy Marmaray Tren İstasyonuna" ve Bakırköy Meydana ise ort. 5dk, "Turyol ve İDO Bakırköy İskelelerine" ise ort. 10dk mesafededir.

Beylikdüzü Şubemiz Beylikdüzü Cumhuriyet Metrobüs Durağından 5dk mesafede, Esenyurt / Gogga-Balkon Cafeler tarafında, istHANbul evleri olarak bilinen noktadadır.

Kartal Şubemiz Marmaray istasyonu mevkiinde, merkez noktadadır.

Randevusuz görüşme yada işlem kesinlikle alınamamaktadır.
Bu nedenle randevusuz gelinmemesini önemle rica ederiz.
Randevunuzu takiben detaylı adres ve konum bilgileri telefonunuza gönderilecektir.
Siz değerli danışanlarımızın gerek istanbul anadolu yakası gerek ise istanbul avrupa yakasından gerek ise havalimanlarından kısa süreli ziyaretlerinizde ulaşım+işlem için 2-3 saatinizi ayırabileceğiniz ve civar illerden kocaeli gebze, izmit, tekirdağ, çorlu, çerkezköy civarından hususi araç veya toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceği noktalardayız.

Kaş Kontürü Bakırköy, Bakırköy Kaş Kontürü, Beylikdüzü Kaş Kontürü, Kaş Kontürü Bakırköy, Esenyurt Kaş Kontürü, Kaş Kontürü Esenyurt, Kartal Kaş Kontürü, Kaş Kontürü Kartal, Kaş Kontürü İstanbul, İstanbul Kaş Kontürü, dövme kaş türkiye, dövme kaş istanbul, kaş dövmesi yapan yerler, arayanların hizmetindeyiz!

Kaş Dövmesi Sonrası Bakım

Kaş Dövmesi ile Kaş Kontürü Sonrası Bakım / Kaş Dövmesi Sonrası Bakım Kapsamında 1 hafta boyunca kaşlarınızı sıvı temasından oldukça koruyup, havlusuz / doğal kurumaya bırakın. Küçük miktarda da nemlendirici kullanabilirsiniz.

Kaş Dövmesi Yaptıranlar, Kaş Dövmesi Yaptıran Ünlüler, Kaş Dövmesi Sonrası, 3d Kaş Dövmesi Öncesi Sonrası fotoğrafları görmek veya Kaş Dövmesi Yorumları, kaş dövmesi kullananlar, geçici kaş dövmesi, kaş dövmesi yapan ünlüler, kaş dövmesi yaptıran ünlüler, kaş dövmesi yaptırdıktan sonra, kaş dövmesi yorumları, kaşları dövme olan ünlüler, kaşları dövmeli ünlüler görmek isterseniz foto galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

S.S.S.

Kaş Dövmesi Şekilleri?
Kaş Dövmesi Modellerimiz/Kaş Dövmesi kaş şekilleri, Kaş Dövmesi renkleri ve uygulamalarımız kalıplaşmış değildir, herkes için standart değildir. Kaş Dövmesi çizimlerimiz kişiden kişiye farklılık gösterir. İfade ve yüzünüze uygun "size özel" belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir. Onayınızdan sonra uygulamaya geçilir.

Hamilelikte kaş dövmesi?
Kaş Dövmesi hamilelere zararlımı? Ara anestezi kremi uygulandığından ve nadirde olsa olası alerjik reaksiyonlardan vb ötürü hamilelere Kaş Dövmesi önerilmemektedir. Tüm sorumluluğu alsanız dahi hamilelere uygulama yapmıyor ve kesinlikle önermiyoruz. Kaş Dövmesi ve emzirme açısından ise bir sorun yoktur, doğum sonrası yapılabilir.

Kaş dövmesi acırmı?
Hayır, kaş dövmesi işleminde herhangi bir acı hissedilmez.

kaş dövmesi bakımı
Microblading Sonrası Bakım Kapsamında 1 hafta boyunca kaşlarınızı sıvı temasından oldukça koruyup, havlusuz / doğal kurumaya bırakın. Küçük miktarda da nemlendirici kullanabilirsiniz.

Kaş dövmesi üzerine kıl tekniği?
Eski bir kaş dövmesi işleminin üzerine genellikle kıl tekniği yapılabilir, fakat öncesi eski işleme silme yapılması gereken durum ve eski kaşlarda mevcuttur. Fotoğraf göndererek danışabilirsiniz.

Kaş dövmesi mi kıl tekniği mi?
Kaş dövmesi olarak adlandırılsada kaş dövmesi ile kıl tekniği aynı şekilde yarı kalıcı makyaj uygulamalarıdır. Cilt tipinize göre 1-2 yıl kalıcıdır.
Kaşa yapılan tüm kalıcı makyaj uygulamaları temelinde aynıdır, uygulamanın yapıldığı makineye, yapan uzmanın verdiği ada, derinin hangi katmanına yapıldığına, hangi boya / pigmentlerin kullanıldığına, ve kaş tasarımındaki stile bağlı olarak farklar ortaya çıkar.
Özünde hepsiyle yarı kalıcı kaş makyajı kastedilir. Kaş kontürü yarı kalıcı makyaj uygulamasıdır, geçicidir, cilt tipine bağlı olarak 1-2 yıl sonra kaybolur.
Ömür boyu kalıcı bir kaş dövmesi olsa idi 6 ay 1 sene sonra vb / zamanla dövme boyası renk değişimi yapardı ve kaşta kırmızı mavi yeşil renkler ortaya çıkardı. Ancak yarı kalıcı makyaj uygulaması olan kaş kontüründe organik/doğal bitki özlü pigmentler kullanılır ve bu pigmentler 1-2 yıl sonra kendiliğinden / zamanla renkte bozulma olmadan silinir-yok olur.

Kaş dövmesi ne kadar dayanır?
kaş dövmesi ne zaman geçer? Kaş Dövmesi kaş ne kadar kalıcı? Kaş Dövmesi kaş kalıcı mı? Kaş Dövmesi ne zaman çıkar? Kaş Dövmesi ne zaman geçer? Kaş Dövmesi ne zaman silinir? Kaş Dövmesi ömrü? Kaş Dövmesi ömrü ne kadar? Kaş Dövmesi ne kadar kalır?
Kaş Dövmesi kaş kalıcılığı kuru ve karma ciltlerde 1,5-2 yıl, aşırı yağlı ciltlerde ise 8 ay - 1 yıl kalıcılığa sahiptir.

Kaş Dövmesi sağlıklımı? Kaş Dövmesi Kaş Zararları?
İşlemde kullanılan ürünler tek kullanımlık sterilize edilmiş kapalı kutu ürünlerdir, solüsyon ve pigmentler %100 doğaldır hiçbir kimyasal veya asit içermez. Kaş Dövmesi Sağlıklı bir uygulamadır. Hiçbir zararı yoktur. Kaş Dövmesi tehlikelimi? Hayır yeni medikal dolgu yaptıranlar ve hamileler hariç herkes için güvenli ve uygulanabilirdir. Kaş Dövmesi dezavantajları olmayan bir uygulamadır. Kaş Dövmesi zararları, kaş dövmesi zararlımı, Kaş Dövmesi zararlı mı... Hayır doğal ve steril ürünlerle uygulanır hiçbir zararı yoktur.

Kaş Dövmesi Orucu Bozar mı?
Kaş Dövmesinde kanama olur mu?
Kaş Dövmesi orucu bozabilir. Belirsizde olsa mikro kesiklerde eser miktarda kanama olabilir.


Kaş Dövmesi ve Abdest
Kalıcı makyajın dinen uygun olup olmadığı sık sık karşımıza çıkan bir sorudur.

Bu konuda öncelikle yapılan işlemin iyi anlaşılması gerekir.
Kalıcı makyajda, kaş kontür işleminde renk ve şekil vermek amacıyla kullanılan pigmentler cildin hemen altına yerleşir. Suyun cilde temasını önlemez. Cildin üstüne uygulanacak bir boya yada tırnaklarda kullanılan ojeler gibi suyun cilt ile temas etmesine mani olan bir durum söz konusu değildir.
Daha detaylı bilgilenmek isteyenler için İlahiyat Profesörü Sayın Süleyman Ateş beyefendi, çeşitli yazı ve demeçlerinde bu konuya değinmiştir.
Örneğin: "Kuran da Peygamber de insanları süslenmeye, güzel görünmeye teşvik etmektedir. Yüzünün kıllarını çekmek, kaşları inceltmek kadınların vazgeçmeyeceği bir makyaj ve süslenme türüdür. Bilindiği gibi süslenme de zamana ve bölgelere göre değişir. Dövme İslâm'da mekruh (hoş olmayan bir şey) kabul edilir ama Kuran'ın haram saydığı, yapanların günahkâr olacağı eylemlerden değildir. Hiçbir şey ibadete engel olamaz. İbadette önemli olan gönülden Allah'a yönelmektir. Abdestinizi alınız, namazınızı kılınız, dualarınızı yapınız. Allah ile bağlantınızı kesmeyiniz. İşte gerçeği öğrendiniz. Siz gönlünüze bakınız, Allah ile kulu arasında aracı yoktur. Peygamberimiz, "Önce kendi vicdanınıza danışınız" buyurmuştur. İlahiyat Profesörü Süleyman Ateş"
Kaynak: http://www.gazetevatan.com/suleyman-ates-78651-yazar-yazisi-dovme-ibadete-engel-degildir/
Kaş Dövmesi günah mıdır, Kaş Dövmesi yapmak günah mı, kas dovmesi istanbul, kıl tekniği abdest geçirir mi, kontür kaş abdest,kontur kaş abdest geçirir mi, kas konturu günah mı, Kaş Dövmesi abdest geçirir mi, kaş konturu abdest, kas konturu caiz mi, Kaş Dövmesi caiz mi, Kaş Dövmesi caiz mi diyanet, Kaş Dövmesi dinen caiz midir, Kaş Dövmesi dinen uygun mudur?, Kaş Dövmesi günah mıdır, Kaş Dövmesi gusül, Kaş Dövmesi haram mı, Kaş Dövmesi helal mi, Kaş Dövmesi helalmi, Kaş Dövmesi su geçirir mi, Kaş Dövmesi Diyanet, Kaş Dövmesi günah mi, Kaş Dövmesi günah mı, Kaş Dövmesi gunahmi, Kaş Dövmesi gusul abdesti, Kaş Dövmesi kaş abdest, Kaş Dövmesi kaş abdest geçirir mi, Kaş Dövmesi ve abdest, kas dovmesi caiz mi, kas dovmesi gunahmi, kaş dövmesi haram mi, kaş dövmesi yaptırmak günah mı, kaş ve dövme hadisi cevapları burada.