1-2 Yıla Kadar Kalıcı Mükemmel Kalıcı Makyaj ile Kaş Tasarımı !

Her gün; makyaj için değil, kendiniz için daha fazla zaman...

Önceliğimiz; Memnuniyetiniz.

Kalıcı Makyaj ile Kaş Tasarımı hizmetimizden mutlu olmanız için her türlü çaba gösterilir! Ayrıntılar önemlidir!

Kaş Tasarımcısı / Uzman Estetisyen ve Uzman Eğitmen
ÖZGE TOMAR

M.E.B. Lisanslı, Deneyimli ve Uzman Kaş Tasarımcısı Özge TOMAR ve Ekibi ile Güvenilir, Steril, Kişiye Özgü Kaş Tasarımı Uygulamaları

 
Kalıcı Kaş Makyajı ve Kaş Ekimi Karşılaştırması


Kalıcı Makyaj ile Kaş Kaş Ekimi
Ort. Fiyat: 750-900TL Ort. Fiyat: 3.000-6.000TL
Başarılı / Estetik sonuç kesindir Ekilen çoğu kıl çıkmayabilir, hiç tutmayabilir, yerinden oynayabilir, dökülebilir - tekrar tekrar ekim gerektirebilir, dik veya değişik yönlere doğru çıkabilir, düzensiz çıkabilir aralarda boşluklar oluştuysa yine kalıcı kaş makyajı ihtiyacı doğabilir, tekrar yada farklı yerde yaptırma ihtiyacı ve x2 x3 maliyeti doğabilir
Hemen Sonuç Ekilen kıl tuttu, çıktı, dökülmedi ve doğru yönde çıktı ise dahi 1 yıl sonra uzadığında kullanabileceksinizdir.
Bakım Gerektirmez veya Kolaydır (Kalıcı kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olur almak ya da aldırmak çok kolaylaşacaktır) Bakım ve Zaman Gerektirir (Her gün kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemeleri ile bakım ve makyaj ihtiyacına ek olarak birde dökülmemesi için serumlar vb ile sürekli hassas bakım ve kullanım ihtiyacı )
Kalıcı kaş makyajında tasarımı önceden görebilirsiniz ancak yinede sonradan değişiklik yapmak yada silmek mümkündür Kaş ekiminin kötü sonuçlanması ekim yaptıran için tam bir zulüm olmaktadır çünkü kapatmak mümkün değildir, ortadan kaldırmak için yıl boyu lazer epilasyon ve iğneli epilasyon ihtiyacı doğacak ancak bunlarda çukurluk ve kabarıklıklara sebep olabilecektir bu gibi durumlarda bu cilde kalıcı kaş makyajıda yapılamayacaktır ve bu kötü anlamda dikkat çekici görünüme maalesef alışmak gerekecektir.

Özge TOMAR Kalıcı Kaş Makyajı / Microblading


Kalıcılık:
Kalıcı kaş makyajında Kuru ve Karma Ciltlerde 1,5-2 yıl arası, Aşırı yağlanması olan ciltlerde 8 ile 15ay arasıdır

İşlem Süresi:
Kalıcı kaş makyajı işlem süresi 1-1,5 saat arasıdır.

Acı Hissedilirmi?
Hayır, kalıcı kaş makyajı işleminde acı hissedilmez.

Fiyat?
Kalıcı Kaş Makyajı Fiyatları: 750 TL - 900 TL Arası

Metodlar:
Farklı onlarca isimle anılsada temelde 2 farklı kalıcı kaş makyajı tekniği vardır. Doğal görünüm / kıl çıkış görünümü sevenler için kıl tekniği (microblading) yada far/ombre/gölgeleme görünüm sevenler için pudralama (micropigmentation)

Ücretsiz:
İşlemden 4-6 hafta sonra ücretsiz rötuş / kontrol / bakım seansı.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma oluşması normaldir.

Neredeyiz? / Kaş Tasarım İstanbul
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - KartalKalıcı Kaş Makyajı / Kendi İşlemlerimiz


Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi kaş Kaş Ekimi kaş yaptıran ünlüler, Kaş Ekimi yaptıran ünlüler, Kaş Ekimi yaptıran ünlüler phibrows Kaş Ekimi kalıcı Kaş Ekimi kaş çizdirme kaş doldurma Kaş Ekimi 3d Kaş Ekimi width="100%"> Kaş Ekimi fiyatları Kaş Ekimi kaş Kaş Ekimi ile kaş Kaş Ekimi yorum Kaş Ekimi yaptıranlar Kaş Ekimi Kaş Ekimi uygulaması 3d Kaş Ekimi Kaş Ekimi sonrası Kaş Ekimi istanbul Kaş Ekimi istanbul Kaş Ekimi beylikdüzü esenyurt avcılar Kaş Ekimi Kaş Ekimi bakırköy Kaş Ekimi kartal ataşehir kadıköy Kaş Ekimi istanbul Kaş Ekimi bakırköy Kaş Ekimi beylikdüzü esenyurt avcılar Kaş Ekimi kartal ataşehir kadıköy

Kaş Ekimi Başarısız Örnekler / Derleme


Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi Kaş Ekimi


Kalıcı Kaş Makyajı Nasıl Yapılır?

 • Sohbet & Planlama

  Kaşınıza anestezi kremi sürülecek, 15-20dk etki süresi beklenirken arzu ettiğiniz kaş hakkında konuşacağız. Beğeni ve beklenti, yüz hatları ve trendler ışığında size özel/uygun kaş modelinizi belirleyeceğiz.

 • Kişiye Özel Kaş Haritası

  İfade ve yüze uygun belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir.

 • Renk Seçimi

  Saç kaş ve ten rengi göz önüne alınarak mükemmel pigment rengi belirlenecek. Pigmentlerimiz en yüksek kalitede, metal ve kimyasal içermeyen %100 organik pigmentlerdir. Kötü renk değişimi yapmadan uzun süre kullanılacaktır.

 • Kaş Tasarımı

  Her danışanımız için yeni, tek kullanımlık steril araçlar kullanılır. Sanatçının işlemi tamamlaması ortalama 1 saattir.Sizin için uygunmu?

Hamileler ve Yeni Enjeksiyon Yaptıranlar Dışında Herkes İçin Uygundur. Özel günlerinizdede uygulama yapılabilir.

Kaş Tasarımı Sonrası

1 hafta süresince baskı uygulamayın, havlusuz doğal kurutun. Az miktarda nemlendirici kullanılabilir.

İdeal Randevu Tarihi

Uygulamadan 4-6 hafta sonra ücretsiz kontrol / rötuş seansı vardır.

Kalıcı Kaş Makyajı Nedir?

Kalıcı Kaş Makyajı nedir? Genellikle Kalıcı Kaş yada kalıcı kaş makyajı, kalıcı kaş kontürü, kalıcı kaş kıl tekniği, kalıcı kaş tasarımı, kalıcı kaş dövmesi, kalıcı kaş ekimi, kalıcı kaş kalemi, kalıcı kaş yapımı, kalıcı kaş şekillendirme, kalıcı kaş çizimi, kalıcı kaş doldurma, kalıcı kaş kontür, 3d kalici kaş, 3d kalıcı kaş kontürü, kalici kas cizimi, kalici kas cizme, 3d kalıcı kaş uygulaması, kalıcı kaş boyatma, kalıcı kaş microblading, kalıcı kaş pudralama olarakta adlandırılan ancak pek çok farklı isimlede anılan kaş kontürü uygulamalarının tümü Makine veya kalem benzeri mikroiğneli bir cihaz ile uzmanın cildin belirli bir katmanına tasarımı dahilinde pigment eklediği bir yarı kalıcı makyaj uygulamasıdır. Yarı kalıcıdır, Kalıcı Dövme boyası kullanılmaz. Kalıcı dövme boyaları zamanla kırmızı/mavi/yeşil renge döner ve kötü bir görüntü oluşturur. Kalıcı Kaş gibi Yarı Kalıcı Makyaj uygulamalarında ise Doğal Pigmentler / Bitki Kökenli pigment boyalar kullanılır 1-2 yıl sonra kötü yönde rahatsız edici bir renk değişimi olmadan belirsizleşerek silinir/kaybolur.
Bu nedenle kullanılan pigmentler sağlık açısından doğal pigmentler olmalı kimyasal içermemelidir, Görünüş/Estetik olarak ise kaliteli doğal pigmentler olmalıdır. Bu nedenlerle uzman olmayan kişilerin kötü/kalitesiz pigmentler kullanarak uyguladığı düşük ücretli işlemlerde bu sorunlarla karşılaşılır. Merkezlerimizde dünyanın en kaliteli pigmentleri kullanılmaktadır. Pigment Kalitesinden ve diğer steril/tek kullanımlık sarf ürünlerinden taviz verilmemekte sağlık ve estetiğiniz riske edilmeden, deneyim ve kuvvetli uzmanlığın getirdiği yüz ile uyumlu tasarım ve renk tonları belirlenmesi ile estetik-sanatsal anlayış ve uzun süreli müşteri memnuniyeti ön planda tutularak işlem yapılmakta / hizmet verilmektedir.

Neden Kalıcı Kaş Tasarımı / Kimler İçin?


- Kaşlarını kalıcı ve mükemmel olarak şekillendirip her an bakımlı görünmek isteyenler,
- Kaşlarına net, belirgin ve güzel bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaş bakımını ortadan kaldırmak / minimuma indirmek isteyenler,
- Kaş kontüründen sonra kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olacağından kaş almak ya da aldırmak kolaylaştırmak isteyenler,
- Yüzüne-İfadesine-Vermek istediği izlenime ve imajına uygun bir tarzda görünüm kazandırmak isteyenler,
- Zayıf, seyrek veya az kaşı olan kişiler,
- Herhangi bir sağlık sorunundan dolayı kaşları dökülmüş ya da çıkmayan kişiler,
- Tasarruf etmek isteyenler; uzun vadede kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemelerini kullanmanıza gerek kalmayacak.
- Zaman tasarrufu sağlamak isteyenler, her gün kaş kalemi uygulamasına son.
- Gözleri ön plana çıkararak yüze daha güzel ve alımlı bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaşlar zamanla incelip, seyrelmesin, tasarımı bozulmasın isteyenler,
- Kaşlarını boyayan, eşit ve doğal görünmeyen görünümden kurtulmak isteyenler

Kalıcı Kaş Fiyatları?

Kalıcı Kaş Kontürü ve Kaş Ekimi Fiyatları nedir? Kaş Ekimi Fiyatları Ne Kadar? kaş ekimi kaç lira, kaş ekimi kaç para, kaş ekimi kaç tl, kas ekimi ucretleri, kaş ekimi ve fiyatları dediğinizi duyar gibiyiz. Fiyatlara değinmek gerekirse...
Kaş ekimi tarafımızca yapılmamakla birlikte;

Merkezlerimizde 1. sınıf malzemeler ve uzmanlık ile yapılan Kaş Kontürü fiyatları 750 TL - 900 TL arasındadır.

Kaş Ekimi fiyatları ne kadar derseniz ortalama 3.000 - 6.000TL olabilmektedir.

Kampanyalı ve güncel kalıcı kaş makyajı fiyatlarımız için lütfen arayınız: 0850 885 34 01

Neredeyiz? Kalıcı Kaş Makyajı Kaş Ekimi İstanbul

İstanbul Bakırköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal Şubelerimiz Mevcuttur.

Bakırköy şubemiz tam olarak İncirli Ömür / D100, "İncirli Bakırköy Metrobüs Durağı" ve "İncirli Bakırköy Metro İstasyonu" mevkiinde.
"Bakırköy Marmaray Tren İstasyonuna" ve Bakırköy Meydana ise ort. 5dk, "Turyol ve İDO Bakırköy İskelelerine" ise ort. 10dk mesafededir.

Beylikdüzü Şubemiz Beylikdüzü Cumhuriyet Metrobüs Durağından 5dk mesafede, Esenyurt / Gogga-Balkon Cafeler tarafında, istHANbul evleri olarak bilinen noktadadır.

Kartal Şubemiz Marmaray istasyonu mevkiinde, merkez noktadadır.

Randevusuz görüşme yada işlem kesinlikle alınamamaktadır.
Bu nedenle randevusuz gelinmemesini önemle rica ederiz.
Randevunuzu takiben detaylı adres ve konum bilgileri telefonunuza gönderilecektir.
Siz değerli danışanlarımızın gerek istanbul anadolu yakası gerek ise istanbul avrupa yakasından gerek ise havalimanlarından kısa süreli ziyaretlerinizde ulaşım+işlem için 2-3 saatinizi ayırabileceğiniz ve civar illerden kocaeli gebze, izmit, tekirdağ, çorlu, çerkezköy civarından hususi araç veya toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceği noktalardayız.

Kaş Makyajı kadar Kaş Ekimi Estetik Merkezi, kaş ekimi nerede yapılır, kaş ekimi nerelerde var, kaş ekimi nerelerde yapılıyor, kaş ekimi yapan doktorlar, kaş ekimini hangi doktor yapar, kaş ekimini kimler yapar, ünlülerin kaş ekimi arayanların da hizmetindeyiz!

S.S.S.

Ekilen kaş dökülür mü?
Evet kaş ekimi ile ekilen kaşlar dökülebilir, hiç tutmayabilir, bazıları çıkmayıp boşluklar oluşturabilir veya farklı yönlere çıkabilir. Tarafımızca kaş ekimi yapılmamaktadır, sadece kalıcı kaş makyajı / kaş kontürü / microblading kaş yapılmaktadır.

Ekilen kaş uzar mı?
Ekilen kaş tuttu ise seyrekte olsa uzar ancak dik veya herbiri farklı yönlere de uzayabilir.

Kaş ekilir mi?
Kaşlarını kalıcı ve mükemmel olarak şekillendirip her an bakımlı görünmek isteyenler gibi Zayıf, seyrek veya az kaşı olan kişilerde kalıcı kaş makyajı yaptırabilir veya kaş ektirebilir. Biz sadece kalıcı kaş makyajı hizmeti vermekteyiz, kaş ekimi merkezlerimizde yapılmamaktadır.

kaş ekimi doğal duruyor mu? / Kalıcı Kaş Makyajı doğal duruyormu?
Kaş ekiminde ekilen kıllar tuttu ise ve dik veya farklı yönlere çıkmıyorsa doğal durur.
Aynı zamanda kalıcı kaş makyajında da Doğal görünüm / kıl çıkış görünümü sevenler için kıl tekniği (microblading) yada far/ombre/gölgeleme görünüm sevenler için pudralama (micropigmentation) Biz sadece kalıcı kaş makyajı hizmeti vermekteyiz, kaş ekimi merkezlerimizde yapılmamaktadır.

kaş ekimi doktorlarmı yapar?
Evet kaş ekimini sadece doktorlar yapabilir, kaş ekimi hastanesinde yapılır. Biz sadece kalıcı kaş makyajı hizmeti vermekteyiz, kaş ekimi merkezlerimizde yapılmamaktadır.

kaş ekimi iyileşme süreci
Evet kaş ekimini sadece doktorlar yapabilir, kaş ekimi hastanesinde yapılır. Biz sadece kalıcı kaş makyajı hizmeti vermekteyiz, kaş ekimi merkezlerimizde yapılmamaktadır.

Kaş ekimi acıtır mı?
Kalıcı kaş makyajı ve kaş ekimi acısız işlemlerdir. Anestezi kremi uygulanır. Biz sadece kalıcı kaş makyajı hizmeti vermekteyiz, kaş ekimi merkezlerimizde yapılmamaktadır.

Kaş Ekimi Fiyat Listesi
kaş ekimi fiyatı, kaş ekimi fiyatları genelde ekilen kıl sayısına göre fiyatlandırılmakta ve ortalama 3000-6000tl tutmaktadır.
Kalıcı kaş makyajı ise 750 TL - 900 TL arasındadır.

Kalıcı Kaş kaç günde iyileşir? kaş ekimi iyileşme süreci?
kaş ekimi kaç günde iyileşir? kalıcı makyaj kaş kontürü kaç günde iyileşir?
Kişiden kişiye değişmekle birlikte kalıcı kaş makyajında 4-7 gün içinde iyileşecektir.
Kaş ekimi işleminde iyileşme süreci 15-30 gündür.

kaş ekimi kıl tekniği?
Kıl tekniği kaş ekimi değil yarı kalıcı makyaj uygulamasıdır. Doğal Kıl çıkışı görünümünde bir kıl efekti verilir, görsel olarak kendi kaşınızdan ayırt edilemez.

kaş ekimi kalıcı mı
Ekilen kıl tuttu, çıktı, dökülmedi ve doğru yönde çıktı ise dökülene kadar kalıcıdır.
Kalıcı Kaş makyajı ise kuru ve karma ciltlerde 1,5-2 yıl, aşırı yağlı ciltlerde ise 8 ay - 1 yıl kalıcılığa sahiptir.

kaş ekimi ne kadar sürer? Kalıcı Kaş makyajı ne kadar sürer?
Kaş ekimi 2-3 saat, kalıcı kaş makyajı 1-2 saat sürer.

kaş ekimi sağlıklımı? kaş kontürü sağlıklımı?
Kaş ekimi 2-3 saat, kalıcı kaş makyajı 1-2 saat sürer. Kalıcı kaş makyajıda kaş ekimide sağlıklı uygulamalardır. Kalıcı Kaş Sağlıklı bir uygulamadır. Hiçbir zararı yoktur. Kalıcı Kaş tehlikelimi? Hayır yeni medikal dolgu yaptıranlar ve hamileler hariç herkes için güvenli ve uygulanabilirdir. Kalıcı Kaş dezavantajları olmayan bir uygulamadır. Kalıcı Kaş zararları, Kalıcı Kaş zararlı mı, kalici makyaj kas zararlari, kalıcı kaş dövmesinin zararları, kalıcı kaş makyajı zararları, kalıcı kaş yaptırmanın zararları, kalıcı kaş zararları, ... Hayır doğal ve steril ürünlerle uygulanır hiçbir zararı yoktur.

kalıcı kaş makyajı mı tavsiye edersiniz kaş ekimi tavsiyesindemi bulunursunuz?
Öncelikle daha efektif olduğundan kalıcı kaş makyajını öneririz zor ama şayet bir nedenle memnun değilseniz ekim denenebilir.

kaş ekimi teknikleri? / Kalıcı kaş teknikleri
kaş ekiminde hangi teknikler uygulanır? Ekilen kıl tuttu, çıktı, dökülmedi ve doğru yönde çıktı ise bakımlı iken microblading benzeri bir ekilmiş kaşa sahip olursunuz.
Kalıcı kaş makyajında ise 2 alternatif vardır.
Doğal görünüm / kıl çıkış görünümü sevenler için kıl tekniği (microblading) yada far/ombre/gölgeleme görünüm sevenler için pudralama (micropigmentation)

Kaş kontürü mü kaş ekimi mi?
Gerçek kaş ekimi yapmıyor ve önermiyoruz tabloda kıyaslama yapılmıştır.

Kalıcı Makyaj ile Kaş Dezavantajları ve Avantajları Kaş Ekimi Dezavantajları ve Avantajları
Ort. Fiyat: 750-900TL Ort. Fiyat: 3.000-6.000TL
Başarılı / Estetik sonuç kesindir Ekilen çoğu kıl çıkmayabilir, hiç tutmayabilir, yerinden oynayabilir, dökülebilir - tekrar tekrar ekim gerektirebilir, dik veya değişik yönlere doğru çıkabilir, düzensiz çıkabilir aralarda boşluklar oluştuysa yine kalıcı kaş makyajı ihtiyacı doğabilir, tekrar yada farklı yerde yaptırma ihtiyacı ve x2 x3 maliyeti doğabilir
Hemen Sonuç Ekilen kıl tuttu, çıktı, dökülmedi ve doğru yönde çıktı ise dahi 1 yıl sonra uzadığında kullanabileceksinizdir.
Bakım Gerektirmez veya Kolaydır (Kalıcı kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olur almak ya da aldırmak çok kolaylaşacaktır) Bakım ve Zaman Gerektirir (Her gün kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemeleri ile bakım ve makyaj ihtiyacına ek olarak birde dökülmemesi için serumlar vb ile sürekli hassas bakım ve kullanım ihtiyacı )
Kalıcı kaş makyajında tasarımı önceden görebilirsiniz ancak yinede sonradan değişiklik yapmak yada silmek mümkündür Kaş ekiminin kötü sonuçlanması ekim yaptıran için tam bir zulüm olmaktadır çünkü kapatmak mümkün değildir, ortadan kaldırmak için yıl boyu lazer epilasyon ve iğneli epilasyon ihtiyacı doğacak ancak bunlarda çukurluk ve kabarıklıklara sebep olabilecektir bu gibi durumlarda bu cilde kalıcı kaş makyajıda yapılamayacaktır ve bu kötü anlamda dikkat çekici görünüme maalesef alışmak gerekecektir.

microblading mi kaş ekimi mi?
Gerçek kaş ekimi yapmıyor ve önermiyoruz tabloda kıyaslama yapılmıştır.

Kalıcı Makyaj ile Kaş Dezavantajları ve Avantajları Kaş Ekimi Dezavantajları ve Avantajları
Ort. Fiyat: 750-900TL Ort. Fiyat: 3.000-6.000TL
Başarılı / Estetik sonuç kesindir Ekilen çoğu kıl çıkmayabilir, hiç tutmayabilir, yerinden oynayabilir, dökülebilir - tekrar tekrar ekim gerektirebilir, dik veya değişik yönlere doğru çıkabilir, düzensiz çıkabilir aralarda boşluklar oluştuysa yine kalıcı kaş makyajı ihtiyacı doğabilir, tekrar yada farklı yerde yaptırma ihtiyacı ve x2 x3 maliyeti doğabilir
Hemen Sonuç Ekilen kıl tuttu, çıktı, dökülmedi ve doğru yönde çıktı ise dahi 1 yıl sonra uzadığında kullanabileceksinizdir.
Bakım Gerektirmez veya Kolaydır (Kalıcı kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olur almak ya da aldırmak çok kolaylaşacaktır) Bakım ve Zaman Gerektirir (Her gün kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemeleri ile bakım ve makyaj ihtiyacına ek olarak birde dökülmemesi için serumlar vb ile sürekli hassas bakım ve kullanım ihtiyacı )
Kalıcı kaş makyajında tasarımı önceden görebilirsiniz ancak yinede sonradan değişiklik yapmak yada silmek mümkündür Kaş ekiminin kötü sonuçlanması ekim yaptıran için tam bir zulüm olmaktadır çünkü kapatmak mümkün değildir, ortadan kaldırmak için yıl boyu lazer epilasyon ve iğneli epilasyon ihtiyacı doğacak ancak bunlarda çukurluk ve kabarıklıklara sebep olabilecektir bu gibi durumlarda bu cilde kalıcı kaş makyajıda yapılamayacaktır ve bu kötü anlamda dikkat çekici görünüme maalesef alışmak gerekecektir.

Gerçek kaş ekimi? Kaş kontürü mü kaş ekimi mi?
microblading mi kaş ekimi mi? Gerçek kaş ekimi yapmıyor ve önermiyoruz tabloda kıyaslama yapılmıştır.

Kalıcı Makyaj ile Kaş Dezavantajları ve Avantajları Kaş Ekimi Dezavantajları ve Avantajları
Ort. Fiyat: 750-900TL Ort. Fiyat: 3.000-6.000TL
Başarılı / Estetik sonuç kesindir Ekilen çoğu kıl çıkmayabilir, hiç tutmayabilir, yerinden oynayabilir, dökülebilir - tekrar tekrar ekim gerektirebilir, dik veya değişik yönlere doğru çıkabilir, düzensiz çıkabilir aralarda boşluklar oluştuysa yine kalıcı kaş makyajı ihtiyacı doğabilir, tekrar yada farklı yerde yaptırma ihtiyacı ve x2 x3 maliyeti doğabilir
Hemen Sonuç Ekilen kıl tuttu, çıktı, dökülmedi ve doğru yönde çıktı ise dahi 1 yıl sonra uzadığında kullanabileceksinizdir.
Bakım Gerektirmez veya Kolaydır (Kalıcı kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olur almak ya da aldırmak çok kolaylaşacaktır) Bakım ve Zaman Gerektirir (Her gün kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemeleri ile bakım ve makyaj ihtiyacına ek olarak birde dökülmemesi için serumlar vb ile sürekli hassas bakım ve kullanım ihtiyacı )
Kalıcı kaş makyajında tasarımı önceden görebilirsiniz ancak yinede sonradan değişiklik yapmak yada silmek mümkündür Kaş ekiminin kötü sonuçlanması ekim yaptıran için tam bir zulüm olmaktadır çünkü kapatmak mümkün değildir, ortadan kaldırmak için yıl boyu lazer epilasyon ve iğneli epilasyon ihtiyacı doğacak ancak bunlarda çukurluk ve kabarıklıklara sebep olabilecektir bu gibi durumlarda bu cilde kalıcı kaş makyajıda yapılamayacaktır ve bu kötü anlamda dikkat çekici görünüme maalesef alışmak gerekecektir.


Kampanyalı Kalıcı Kaş Tasarım Fiyatları Randevu ve Daha Fazla Bilgi İçin Arayınız.

📞 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın: 0850 885 34 01 | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin | ✉ Soru Sorun
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal