1-2 Yıla Kadar Kalıcı Mükemmel Kalıcı Kaş Tasarımı !

Her gün; makyaj için değil, kendiniz için daha fazla zaman...

Önceliğimiz; Memnuniyetiniz.

Kalıcı Makyaj ile Kaş Tasarımı hizmetimizden mutlu olmanız için her türlü çaba gösterilir! Ayrıntılar önemlidir!

Kaş Tasarımcısı / Uzman Estetisyen ve Uzman Eğitmen
ÖZGE TOMAR

M.E.B. Lisanslı, Deneyimli ve Uzman Kaş Tasarımcısı Özge TOMAR ve Ekibi ile Güvenilir, Steril, Kişiye Özgü Kaş Tasarımı Uygulamaları

 
Özge TOMAR Kalıcı Makyaj / Kaş Tasarım Merkezi


Kalıcılık:
Kuru ve Karma Ciltlerde 1,5-2 yıl arası, Aşırı yağlanması olan ciltlerde 8 ile 15ay arasıdır

İşlem Süresi:
1-1,5 saat arasıdır.

Acı Hissedilirmi?
Hayır, işlem sırasında acı hissedilmez.

Fiyat?
750 TL - 900 TL Arası

Metodlar:
Farklı onlarca isimle anılsada temelde 2 farklı metod vardır. Doğal görünüm / kıl çıkış görünümü sevenler için kıl tekniği (microblading) yada far/ombre/gölgeleme görünüm sevenler için pudralama (micropigmentation)

Ücretsiz:
İşlemden 4-6 hafta sonra ücretsiz rötuş / kontrol / bakım seansı.

İyileşme:
İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece belli belirsiz bir kızarıklık oluşacaktır. Tam iyileşme kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-7 gün arası sürer ve hafif bir şişlik/kabuklanma oluşması normaldir.

Neredeyiz? / Kaş Tasarım İstanbul
İstanbul 'da, Bakırköy, Beylikdüzü ve Kartal 'da Şubelerimiz Mevcuttur. Randevusuz görüşme veya işlem kabul edilememektedir.

Ayrıntılı bilgi, randevu, sorularınız ve Güncel Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Arayınız.
📞 Arayın: 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal


Kalıcı Kaş Tasarımı Nasıl Yapılır?

kaş tasarımı kıl tekniği, 3d kaş tasarımı, 4d kaş tasarımı, 6d kaş tasarımı, Kaş Dizayn Nasıl Yapılır, kaş nasıl dizayn edilir, kaş tasarım kıl tekniği, kaş tasarımı nasıl olur, kaş tasarımı nasıl yapılır

 • Sohbet & Planlama

  Kaşınıza anestezi kremi sürülecek, 15-20dk etki süresi beklenirken arzu ettiğiniz kaş hakkında konuşacağız. Beğeni ve beklenti, yüz hatları ve trendler ışığında size özel/uygun kaş modelinizi belirleyeceğiz.

 • Kişiye Özel Kaş Haritası

  İfade ve yüze uygun belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir.

 • Renk Seçimi

  Saç kaş ve ten rengi göz önüne alınarak mükemmel pigment rengi belirlenecek. Pigmentlerimiz en yüksek kalitede, metal ve kimyasal içermeyen %100 organik pigmentlerdir. Kötü renk değişimi yapmadan uzun süre kullanılacaktır.

 • Kaş Tasarımı

  Her danışanımız için yeni, tek kullanımlık steril araçlar kullanılır. Sanatçının işlemi tamamlaması ortalama 1 saattir.Sizin için uygunmu?

Hamileler ve Yeni Enjeksiyon Yaptıranlar Dışında Herkes İçin Uygundur. Özel günlerinizdede uygulama yapılabilir.

Kaş Tasarımı Sonrası

1 hafta süresince baskı uygulamayın, havlusuz doğal kurutun. Az miktarda nemlendirici kullanılabilir.

İdeal Randevu Tarihi

Uygulamadan 4-6 hafta sonra ücretsiz kontrol / rötuş seansı vardır.

Kalıcı Kaş Tasarımı Nedir? Kalıcı Kaş Dizayn Nedir?

Merkezlerimizdeki kaş tasarımı hizmeti kalıcı makyaj kıl efekti yada far görünümü ile kaşların tasarlanması işlemidir.
Kişiye özel kaş haritası çıkarılarak kaşlara net, belirgin, güzel, eşit bir görünüm verilir. kaş makyajı ve bakımı ortadan kaldırılır, Kalıcı kaş makyajından sonra kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olacağından kaş almak ya da aldırmak çok kolaylaşacaktır, Zayıf, seyrek veya az kaşı olan kişilere ise kıl efekti veya pudralama efekti ile kaş doldurma / kaş kalınlaştırma yapılmış olacaktır. Kalıcı Kaş Tasarımı Zamandan ve kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemelerinden tasarruf edilip, Gözleri ön plana çıkararak yüze daha güzel ve alımlı bir görünüm verilir.

İşimizi seviyor, ciddiye alıyor, bu işin sanatsal yönüne önem veriyor ve memnuniyetinizi herşeyin üzerinde tutuyoruz. Yıllardır binlerce uygulama yaptık ve hayli mutlu danışanlarımız oldu. İşin ehli olmayan yerlerde, 3. sınıf kimyasal malzemelerle kobay olmayın! Biz sadece organik/doğal en iyi pigmentleri ve tek kullanımlık steril ürünleri kullanır ve deneyim-uzmanlığımızı başarıyla yansıtırız!

Kaşa yapılan tüm kalıcı kaş tasarımı uygulamaları temelinde aynıdır, uygulamanın yapıldığı makineye, yapan uzmanın verdiği ada, derinin hangi katmanına yapıldığına, hangi boya / pigmentlerin kullanıldığına, ve kaş tasarımındaki stile bağlı olarak farklar ortaya çıkar.
Genellikle kalıcı kaş tasarımı, microblading kaş tasarımı, Kaş Kontürü Microblading yada kaş kontürü kıl tekniği, Kaş Kontür, Kontür Kaş olarak ta adlandırılır. Yarı kalıcıdır, Kalıcı Dövme boyası kullanılmaz. Kalıcı dövme boyaları zamanla kırmızı/mavi/yeşil renge döner ve kötü bir görüntü oluşturur. Kaş Kontürü gibi Yarı Kalıcı Makyaj uygulamalarında ise Doğal Pigmentler / Bitki Kökenli pigment boyalar kullanılır 1-2 yıl sonra kötü yönde rahatsız edici bir renk değişimi olmadan belirsizleşerek silinir/kaybolur.
Bu nedenle kullanılan pigmentler sağlık açısından doğal pigmentler olmalı kimyasal içermemelidir, Görünüş/Estetik olarak ise kaliteli doğal pigmentler olmalıdır. Bu nedenlerle uzman olmayan kişilerin kötü/kalitesiz pigmentler kullanarak uyguladığı kaş kontürü doğal olmaz ve düşük ücretli işlemlerde bu sorunlarla karşılaşılır. Merkezlerimizde dünyanın en kaliteli pigmentleri kullanılmaktadır. Pigment Kalitesinden ve diğer steril/tek kullanımlık sarf ürünlerinden taviz verilmemekte sağlık ve estetiğiniz riske edilmeden, deneyim ve kuvvetli uzmanlığın getirdiği yüz ile uyumlu tasarım ve renk tonları belirlenmesi ile estetik-sanatsal anlayış ve uzun süreli müşteri memnuniyeti ön planda tutularak işlem yapılmakta / hizmet verilmektedir.

Neden Kaş Tasarımı / Kimler İçin?


- Kaşlarını kalıcı ve mükemmel olarak şekillendirip her an bakımlı görünmek isteyenler,
- Kaşlarına net, belirgin ve güzel bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaş bakımını ortadan kaldırmak / minimuma indirmek isteyenler,
- Kaş kontüründen sonra kaş tasarımınız dışında çıkan kaş belirgin olacağından kaş almak ya da aldırmak kolaylaştırmak isteyenler,
- Yüzüne-İfadesine-Vermek istediği izlenime ve imajına uygun bir tarzda görünüm kazandırmak isteyenler,
- Zayıf, seyrek veya az kaşı olan kişiler,
- Herhangi bir sağlık sorunundan dolayı kaşları dökülmüş ya da çıkmayan kişiler,
- Tasarruf etmek isteyenler; uzun vadede kaş kalemi, kaş rimeli, kaş farı ya da benzeri kaş makyaj malzemelerini kullanmanıza gerek kalmayacak.
- Zaman tasarrufu sağlamak isteyenler, her gün kaş kalemi uygulamasına son.
- Gözleri ön plana çıkararak yüze daha güzel ve alımlı bir görünüm vermek isteyenler,
- Kaşlar zamanla incelip, seyrelmesin, tasarımı bozulmasın isteyenler,
- Kaşlarını boyayan, eşit ve doğal görünmeyen görünümden kurtulmak isteyenler

Kaş Tasarım Fiyatları? / Kaş Tasarım Fiyatları?

Kaş Tasarım Fiyatları ve kaş dizayn fırsatları araştıranlar çok iyi bilmelidirki Kaş Tasarımı fiyatı değiştiren pek çok etken vardır. Peki nedir Kaş Tasarımı fiyatları nı değiştiren etkenler? -Lokasyon -Uzmanlık -Kaliteli ve Doğal Pigment -Tek Kullanımlık Steril-Hijyenik Sarf Malzemeler.

Merkezlerimiz Kaş Tasarım fiyatları istanbul kapsamında kaliteden asla taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Kaliteden taviz vermeden olabilecek en iyi Kaş Tasarımı fiyat larını siz değerli danışanlarına sunmaktadır.

Kaş Tasarımı ne kadar kalıcı ki? Kaş Tasarımı ücretleri ücretleri fazla diyenlerden misiniz? Çok ucuza ehil olmayan kişilerce, ucuz ve çok kullanımlık malzemelerle saygı, sterilizasyon, pigment kalitesi ve tasarım/sanat/uygulama yönünden başarısız bir uygulama kaşlarınızı kısa veya uzun vadede (kalitesiz pigmentler gelecekte kötü renk değişimi yapar) daha kötü bir görünüme sebep olacak ve gerek ek maliyetler gerek ise moral/psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyecektir.

Oysa Cilt tipinize bağlı olarak kalıcılık 1-2 yıldır. Uzman bir kişinin, iyi bir Kaş Tasarımı uygulamasının ise makyaja harcanan zamandan da öte gerek gösel/fiziksel gerek psikolojik gerek ise sanatsal yönden size katacakları Kaş Tasarımı fiyatı ile mukayese dahi edilemeyecektir.

Peki ama kalıcı kaş tasarım fiyatları nedir? Kaş Tasarımı ne kadar? kaş tattoo fiyatları? Kaş Tasarımı kaç para dediğinizi de duyar gibiyiz fiyatlara değinelim:

Merkezlerimizde 1. sınıf malzemeler ve uzmanlık ile yapılan Kalıcı Kaş Tasarımı Fiyatları 750 TL - 900 TL arasındadır.

Kampanyalı ve güncel Kaş Tasarımı fiyatlarımız için lütfen arayınız: 0850 885 34 01

Neredeyiz?

İstanbul Bakırköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal Şubelerimiz Mevcuttur.

Bakırköy şubemiz tam olarak İncirli Ömür / D100, "İncirli Bakırköy Metrobüs Durağı" ve "İncirli Bakırköy Metro İstasyonu" mevkiinde.
"Bakırköy Marmaray Tren İstasyonuna" ve Bakırköy Meydana ise ort. 5dk, "Turyol ve İDO Bakırköy İskelelerine" ise ort. 10dk mesafededir.

Beylikdüzü Şubemiz Beylikdüzü Cumhuriyet Metrobüs Durağından 5dk mesafede, Esenyurt / Gogga-Balkon Cafeler tarafında, istHANbul evleri olarak bilinen noktadadır.

Kartal Şubemiz Marmaray istasyonu mevkiinde, merkez noktadadır.

Randevusuz görüşme yada işlem kesinlikle alınamamaktadır.
Bu nedenle randevusuz gelinmemesini önemle rica ederiz.
Randevunuzu takiben detaylı adres ve konum bilgileri telefonunuza gönderilecektir.
Siz değerli danışanlarımızın gerek istanbul anadolu yakası gerek ise istanbul avrupa yakasından gerek ise havalimanlarından kısa süreli ziyaretlerinizde ulaşım+işlem için 2-3 saatinizi ayırabileceğiniz ve civar illerden kocaeli gebze, izmit, tekirdağ, çorlu, çerkezköy civarından hususi araç veya toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceği noktalardayız.

Kaş Tasarımı Bakırköy, Bakırköy Kaş Tasarımı, Beylikdüzü Kaş Tasarımı, Kaş Tasarımı Bakırköy, Esenyurt Kaş Tasarımı, Kaş Tasarımı Esenyurt, Kartal Kaş Tasarımı, Kaş Tasarımı Kartal, Kaş Tasarımı İstanbul, İstanbul Kaş Tasarımı arayanların hizmetindeyiz!

Kaş Tasarımı Sonrası Bakım

Kalıcı Kaş Tasarımı Sonrası Bakım Kapsamında 1 hafta boyunca kaşlarınızı sıvı temasından oldukça koruyup, havlusuz / doğal kurumaya bırakın. Küçük miktarda da nemlendirici kullanabilirsiniz.

Kaş Tasarımı Yaptıranlar, Kaş Tasarımı Yaptıran Ünlüler, Kaş Tasarımı Sonrası, 3d Kaş Tasarımı Öncesi Sonrası fotoğrafları görmek veya Kaş Tasarımı Yorumları, Kaş Tasarımı kullananlar, geçici Kaş Tasarımı, Kaş Tasarımı yapan ünlüler, Kaş Tasarımı yaptıran ünlüler, Kaş Tasarımı yaptırdıktan sonra, Kaş Tasarımı yorumları, kaşları dövme olan ünlüler, kaşları dövmeli ünlüler, kaş tasarımı örnekleri görmek isterseniz foto galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

S.S.S.

En iyi kaş tasarımı yapan adres?

İstanbulda en iyi kaş tasarımı hizmeti veren yerlerden olduğumuzu rahatlıkla iddia edebiliriz.
Sizde kaş tasarımı mağdurları arasına katılmaktansa mutlu danışanlarımız arasına katılın. İşimizi seviyor, ciddiye alıyor, bu işin sanatsal yönüne önem veriyor ve memnuniyetinizi herşeyin üzerinde tutuyoruz. Yıllardır binlerce uygulama yaptık ve hayli mutlu danışanlarımız oldu. İşin ehli olmayan yerlerde, 3. sınıf kimyasal malzemelerle kobay olmayın! Biz sadece organik/doğal en iyi pigmentleri ve tek kullanımlık steril ürünleri kullanırız!

En iyi kaş tasarımı?
Kaş Tasarımı Modellerimiz/Kaş Tasarımı kaş şekilleri, Kaş Tasarımı renkleri ve uygulamalarımız kalıplaşmış değildir, herkes için standart değildir. Kaş Tasarımı çizimlerimiz kişiden kişiye farklılık gösterir. İfade ve yüzünüze uygun "size özel" belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir. Onayınızdan sonra uygulamaya geçilir.

Kaş Tasarımcısı
Kaş Tasarımı hamilelere zararlımı? Ara anestezi kremi uygulandığından ve nadirde olsa olası alerjik reaksiyonlardan vb ötürü hamilelere Kaş Tasarımı önerilmemektedir. Tüm sorumluluğu alsanız dahi hamilelere uygulama yapmıyor ve kesinlikle önermiyoruz. Kaş Tasarımı ve emzirme açısından ise bir sorun yoktur, doğum sonrası yapılabilir.

Kaş Tasarımı acırmı?
Hayır, Kaş Tasarımı işleminde herhangi bir acı hissedilmez.

Kaş Tasarımı Kalıcı mı?
Kaş Tasarımı ne kadar dayanır? Kaş Tasarımı ne zaman geçer? Kaş Tasarımı kaş ne kadar kalıcı? Kaş Tasarımı kaş kalıcı mı? Kaş Tasarımı ne zaman çıkar? Kaş Tasarımı ne zaman geçer? Kaş Tasarımı ne zaman silinir? Kaş Tasarımı ömrü? Kaş Tasarımı ömrü ne kadar? Kaş Tasarımı ne kadar kalır?
Kaş Tasarımı kaş kalıcılığı kuru ve karma ciltlerde 1,5-2 yıl, aşırı yağlı ciltlerde ise 8 ay - 1 yıl kalıcılığa sahiptir.

Kaş Tasarımı Nasıl Olmalı?
Kalıcı Kaş Tasarımı uygulamalarımız kalıplaşmış değildir, herkes için standart değildir. Kalıcı Kaş Tasarımı kişiden kişiye farklılık gösterir. İfade ve yüzünüze uygun "size özel" belirlenen kaş tasarımı cilde taslak kalemiyle işaretlenir. İsteğe bağlı değişiklikler yapılabilir. Onayınızdan sonra uygulamaya geçilir. Hiç merak etmeyin, işimizi ciddiye alıyor, bu işin sanatsal yönüne önem veriyor ve memnuniyetinizi herşeyin üzerinde tutuyoruz.

Kampanyalı Kaş Tasarım Fiyatları Randevu ve Daha Fazla Bilgi İçin Arayınız.

📞 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin | ✉ Soru Sorun
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal