Kaş Vitamini

Kaşlarım neden güçsüzleşti, küstü, döküldü, seyreldi, boşluklar oluştu?
Kaşlar zamanla seyrekleşip dökülebilir - küsebilir ve kaşlarda oluşan boşluğun yüz görünümüne olumsuz etki etkilemesiyle yüzleşilir. Peki ama neden?...

Stres, Yorgunluk, yanlış alımlar, dengesiz beslenme, sağlıksız diyetler, hormonlar, kimyasal/kozmetik ürünler (makyaj,kas renk açıcılar,boyalar), dış ortam (güneş ışınları, hava, UV, radyasyon, ısı), Malnutrisyon (demir eksikliği), Enfeksiyonlar, Emzirme, gebelik, Şiddetli hastalıklar, kemoterapi, Metabolik hastalıklar (tiroid hastalıkları vb.)
gibi sebeplerle zamanla kaşta seyrelme küsme ve dökülmeler meydana gelir.

Kaşlarınızın seyrekliğinden ve sürekli dökülmesinden şikayetçiyseniz Kaş vitamini ile dolgun ve sağlıklı kaşlara yeniden kavuşabilirsiniz!
Kaşları küsen dökülüp seyrelen kadınların farklı çözümleri elbette mevcut, kaş kalemleri, kaş farları gibi kozmetik ürünlerle boşluklar dolabilir ancak bunlar geçicidir. Zahmeti bir yana gün içinde dahi bozulacaktır. Su Teması - Deniz - havuz - sauna - buhar odası - - terleme gibi nedenlerle bu kozmetik dolgunlaştırmalar özelliğini yitirir - bozulur - akar gider.
Kaş gürleştirmede kullanılan diğer bitkisel ürünler ise sadece kullanılmaya devam edildikleri sürece bir miktar etki edebilir ancak kullanılmadıkları anda da etkisi tekrar kaybolur.

O halde bu tip durumlarda eskiden olduğu gibi dolgun ve sağlıklı kaşlara güvenilir ve kalıcı biçimde sadece kaş vitamini ile tekrar sahip olunabilir.
Bunun en büyük avantajıda dökülen kaşların yeniden kişinin kendi kıl kökünden uzamasıdır bu sayede doğal görüntü muntazaman korunur.
Kaşların dolgunlaştırılması zorlu ve sabır isteyen uzun bir süreci kapsar.
Kaş Vitamini Günlük - Anlık değil kalıcı bir sonuç isteyenler için en uygun yöntemdir.

Kaş Vitamini Uygulaması
Kaş vitamini uygulaması dökülmüş, küsmüş kaşların kıl köklerine özel bir vitamin kokteyli enjekte edilerek bir dizi işlem uygulanmasıyla gerçekleşir. Seyrelen kaşlar çıksa bile kaşlarında şekil bozukluğu olanlar ve vitamin uygulamasına yanıt vermeyen alanlarda ise kalıcı kaş makyajı / kaş kontürü / microblading tekniği ile kıl atış efekti uygulaması yapılabilir.

Kampanyalı Kaş Vitamini Uygulaması Fiyatları Randevu ve Daha Fazla Bilgi İçin Arayınız.

📞 0850 885 34 01

Bi Tıkla; 📞 Arayın | Whatsapptan Yazın | ✉ Sms Gönderin | ✉ E-Mail Gönderin | ✉ Soru Sorun
Takip;     | Instagram | ↳ İstanbul - Bakırköy - Beylikdüzü - Kartal